اهمیت به ارگاسم رسیدن همسر | بیماری

: سرویس سلامت آکا ایران به نقل از دکتر سلام:

زنان از دید جنسی چه نیازهایی دارن و ایجاد رابطه جنسی چیجوری لذت میبرن رابطه زناشویی باید هردوطرف رو راضی نگه داره و با ارگاسم و ارضای دو طرف همراه باشه

ارگاسمای زنونه رو به بیشترین حد برسونین
علاوه بر تولید مثل، لذت بردن هم هدف رابطه جنسیه. تحقیقات نشون میدن، بیشتر زنان واقعا از رابطه جنسی لذت نمی برن و یا با احتمال خیلی کم به ارگاسم می رسن. شاید دلیل به ارگاسم نرسیدن اینه که واقعا نمی دونن چیجوری این موضوع قابل دست یافتنه. در زیر به دو نکته مهم در این مورد می پردازیم:

زنان به پیش نوازی نیاز دارن
واسه تقویت ارگاسم هاتون، باید ریلکس کرده و فقط از لحظات دوستانه بین خود و همسرتون لذت ببرین. نباید خیلی جدی روی رسیدن به ارگاسم تمرکز کنین. اگه ذهنتون خیلی درگیر افکار و نگرانیای این چنینی باشه، احتمال رسیدن به بالاترین درجه لذت جنسی کم میشه. درعوض باید روی بدن همسرتون تمرکز کنین و اینکه چیجوری با شما پیوند می خوره و به شما عکس العمل میده. اینطوری، می تونین بیشتر روی حرکات و حسای بدنتون تمرکز کنین. ذات و وجود اصلی رابطه جنسی حس کردن، عکس العمل دادن و لذت بردنه.

در بالاترین درجه لحظات، شما و همسرتون حتی بدون پیش نوازی به سراغ رابطه جنسی می رید. بعضی وقتا هیجان رابطه اونقدر قویه که به یه رابطه زناشویی سریع ختم می شه و درنتیجه زمان پیش نوازی کم میشه. پیش نوازی نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم داره چون می تونه شما رو به بالاترین درجه لذتی جاودان برسونه. پیش نوازی شامل در آغوش گرفتن ، نوازش کردن و بوسیدن می شه.

در این لحظات، ضربان قلب شما زیاد شده، دستگاه تناسلیتان متورم شده، تندتر نفس می کشید و ترشحات زیادی دارین. واسه اینکه بتونین ارگاسمی عالی داشته باشین، پیش نوازی در رابطه جنسی نباید فراموش شه.

بیان تخیلات جنسی
علاوه بر این، داشتن تخیلات جنسی راهی عالی واسه به بیشترین حد رسوندن ارگاسمه. این یه واقعیت اثبات شده که واسه هر فردی داشتن افکار و تخیلات جنسی خصوصی در روابط جنسی خود با همسرشون، به طور کاملً طبیعیه. جدا از داشتن تخیلات قوی جنسی، می تونین صحنه هایی رو با همسرتون نقش بازی کنین. اینطوری، نه فقط تخیلاتتان رو به واقعیت تبدیل می کنین، بلکه از رسیدن به بالاترین درجه لذت جنسی هم لذت میبرین.

با همسرتون در بین رابطه صحبت کنین
حرف زدن با همسرتون بین رابطه جنسی هم یکی از جنبه های مهم در تقویت ارگاسمتانه. وقتی خواسته ها و نیازای جنسی خود رو با همسرتون مطرح می کنین، واسه شما و همسرتون رسیدن به بالاترین درجه لذت آسون تر می شه. حرف زدن درمورد چیزایی که هر دوی شما در رابطه جنسی می خواین، پیوند جنسی بین شما رو هیجان انگیز تر و قوی تر می کنه. معمولاً این زنان هستن که صحبت رو شروع می کنن. بهتره این جوری مسائل رو با زبانی نرم و لطیف و غیرمستقیم با همسرتون بگید.

منبع :

جمع آوری به وسیله بخش مقالات پزشکی و بهداشتی سایت