انگشتان و ارتباط آنها با اعتماد به نفس و روحیه افراد | بیماری

: انگشتان و رابطه اونا با اعتماد به نفس و روحیه افراد

: می خوایم در مورد رابطه اندازه انگشتان دست شما با روحیات و خلقیاتتان توضیحاتی بدیم و پی به رابطه اون با اعتماد به نفس این افراد ببریم در ادامه مطلب با ما همراه باشین

 با نگاه به سه انگشت وسط دست چپتان و مقایسه طول اونا می تونین شخصیت خود و بقیه رو بهتر بشناسین. طول انگشتان نسبت به هم و مقایسه اونا می تونه اسرار زیادی رو در مورد شما معلوم کنه.

محققان نشون دادن که اگه انگشت حلقه بلندتر از دو انگشت دیگه باشه اون فرد سخنران خوبیه و می تونه با حرفای خود بقیه رو جذب کنه و خود رو از شرایط سخت نجات دهد. این افراد تسلیم ناپذیر هستن و تموم تلاش خود رو می کنن تا به بقیه کمک کنن. اونا خطر پذیر هستن و در حل کردن مشکلات بسیار ماهر هستن. آدمایی که شخصیت شون این جوره مهندسان و سربازان بسیار خوبی می شن و در حل جدول کلمات متقاطع بسیار سریع و هوشمند عمل میکنن.

اگه انگشت اشاره از دو انگشت دیگه بزرگ تر باشه، اعتماد به نفس فرد بالا هستش و بعضی وقتا ممکنه به حدی اعتماد به نفس این افراد بالا باشه که مغرور باشن. این افراد حتما درون گرا نیستن اما معمولا از گذروندن وقت با اونا حال می کنین. این افراد هدف گرا هستن و در شروع یه رابطه عاطفی معمولا خجالتی هستن. این ادما از هر چی که دارن راضی و خوشحال هستن اما همیشه واسه پیشرفت تلاش می کنن.

اگه طول انگشت اشاره و انگشت حلقه برابر باشه، فرد صلح طلبه و تحت هر شرایطی از بحث و جنگ دوری می کنه. این افراد وفادار و مهربون هستن. اما با وجود اینکه بسیار صلح طلب هستن هنگام خشم ممکنه یهو از کوره در برن و واکنشی بسیار تند از خود نشون بدن. این افراد معمولا خشمی در درون خود دارن که بعضی وقتا اون رو نشون میدن. در این شرایط باید فورا از اونا فاصله بگیرین و یا پا به فرار بذارین.

منبع: MedicalDaily

.

منبع : hidoctor.ir