“انواع پیاده روی برای لاغری | تغذیه سالم”

شکلای جور واجور پیاده روی واسه لاغری

از رفتن به باشگاه واسه کاهش وزن و گرفتن تناسب اندام خسته شدین؟ حالا نوبتش رسیده که روال جدیدی رو واسه تناسب اندامتون شروع کنین. کارشناسان میگن که بهترین راه واسه کاهش وزن از راه یه ورزش ساده س!، پیاده روی!

اگه شما در دور و بر شهر راه برید متوجه آدمایی میشین که تند پیاده روی می کنن. اما می دونین که با وجود اینکه پیاده روی تند واسه کاهش وزن شما مؤثره، راه رفتن عادی هم واسه اینکه اندام شما رو متناسب نگاه داره خوبه؟

شکلای جور واجور راه رفتن واسه کاهش وزن

هفت راهنمای پیاده روی واسه کاهش وزن که اینجا آوردیم، اقدامات حیاتی رو به شما معرفی می کنن که می تونین بواسطه اونا به طور موثر، امن و همیشگی، فقط با پیاده روی ساده وزن کم کنین. با این حال باید در کنار این نوع ساده از ورزش، حواستون به چیزایی هم که می خورید باشه. اگه می خواین وزن کم کنین، باید مقدار کمتری کالری استفاده کنین تا خیلی راحت چربی سوزی اتفاق بیفته. خطایی که بیشتر مردم در مورد کاهش وزن و ادامه راه انجام میدن، اینه که یا بیشتر از اندازه غذا می خورن یا اینکه انگیزه شون رو از دست میدن.

ماموریتای پیاده

یکی از بهترین راه ها واسه کاهش وزن اینه که ماموریتای خود رو با پای پیاده انجام بدین. می تونین این روش رو امتحان کنین – بجای اینکه به قصد سوزوندن چربی هاتون راه برید، یه بار در هفته، ماموریت هاتون رو با پیاده روی سریع انجام بدین. می تونین با پای پیاده به دستگاه های خودپرداز مراجعه کنین، به اداره پست برید و واسه خرید به یه فروشگاه بزرگ برید که بهترین انتخابه. چون که راهروهای مختلفی واسه بازدید هست.

اونجا باهم قرار بذاریم

این نوع پیاده روی، بهترین انتخاب واسه کاهش وزنه. اما واسه انجام این روال، باید یه زمان بندی داشته باشین. تموم کاری که باید بکنین اینه که بجای رانندگی تا محل قرار با دوستتون، کمی زودتر از خونه خارج شید و با پای پیاده به محل قرار برید. همیشه می تونین واسه برگشت از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنین، پس نگران نباشین. در این روش شما یه موضوع مشخص تو ذهن دارین که باید به قرارتان برسین، پس جسارت راه رفتن پیدا می کنین.

مسیرها رو تغییر بدین

بهترین راه واسه کاهش وزن پیاده رویست، خیلی ساده س!. اما وقتی راه پیاده روی شما خسته کننده شه چه اتفاقی میفته؟ پس راه رو دور بزنین! از یه راه همیشگی استفاده نکنین. مسیرهایی که دار و درخت دارن، خیلی مناسب انتخابند.

در باران راه برید

یکی از بهترین و باحال ترین راه ها واسه کاهش وزن اینه که در باران راه برید. اما واسه اینکه از مریضیای موسمی هم در امان بمونین، یادتون باشه که بارانی به تن کنین.

راه رفتن احساسی

وقتی که از دست شریک زندگی تون عصبی هستین و کمی خلوت می خواین، پیاده روی تند کنین. این کار نه فقط به شما کمک می کنه تا ذهنتون آروم شه و با معضلات کنار بیایید، بلکه به کاهش وزنتون هم کمک می کنه.

راه رفتن دقیقه ای

امروزه کی پر مشغله نیس؟ خیلی خوبه که در میونه روز، پیاده رویای ۱۵ دقیقه ای داشته باشین. این پیاده رویای کوتاه، به شما کمک می کنن که وزن و استرس تون کاهش پیدا کنه.

پیاده رویای خانوادگی

پس از یه روز پر مشغله کاری، چه خسته شده باشین و چه نه، گذروندن وقت با خونواده خیلی مهمه. یکی از بهترین راه های گذارندن وقتی با ارزش با دختر نوجوانتان اینه که با اون پیاده روی کنین. این نوع پیاده روی هم در کنار اینکه واسه سلامتی تون خوبه، واسه بهبود روابطتون هم کارسازه. ، اینا راه هایی واسه کاهش وزن، فقط با راه رفتن بودن. این مدل فعالیت کردن، به روتینای زندگی شما سلامتی رو اضافه می کنه.

جفت و جور و جمع آوری : گروه سلامت پرداد /

.

منبع :